Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37982513-94
Šifra proizvođača: 37982513
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 3-4 Години
  3-4 Години
 • 4-5 Години
  4-5 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 05% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37048255-95
990 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37054400-95
1.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL010026
7.833 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M