Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: 22WWVK56-1001
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 94%Вискоза 6%еластин


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37085814-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37095939-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37005628-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37065821-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37095938-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37065827-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37065945-99
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37095821-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37055946-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37065965-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37951302-99
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8011166A-02A
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL