Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS007208
Isbn: 0GG7857550Z-PLTG
15.290 МКД
15.290 МКД
4.587 МКД
Заштеда: 10.703 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Состав 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37035932-20
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014066
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37015816-20
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37094772-20
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954336-66
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37023847-28
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197734_OR
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37021081-20
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS011864
5.690 МКД
Заштеда -31%
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17027757-20
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 41023020-20
1.197 МКД
Заштеда -70%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L