Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS013693
Isbn: J2BK07D4UG0-BWSN
4.990 МКД
2.495 МКД
2.495 МКД
Заштеда: 2.495 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 7 Години
  7 Години
 • 8 Години
  8 Години
 • 10 Години
  10 Години
 • 12 Години
  12 Години
 • 14 Години
  14 Години
 • 16 Години
  16 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 89% Памук 9% Вискоза 2% Еластан

Trenutno nema komentara
4.990 МКД
2.495 МКД
2.495 МКД
Заштеда: 2.495 МКД
Извести ме за попуст
2
1