Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS013595
Isbn: 2YGK429737Z-P7BQ
20.190 МКД
20.190 МКД
20.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 56% Свила 44% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8954894-01
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954349-15
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 194461_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW13611-C1Q
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 194620_TL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013956
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013914
15.790 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013890
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37084771-52
2.490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37005956-52
1.990 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013630
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013594
14.490 МКД
Големина
XS
S
M
L