Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 7954339-51
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ВИСКОЗА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J219015-RB8
10.190 МКД
Големина
XS
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50477141-271
13.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6W3DJ1560000-B26
18.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014141
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4474291-97
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 168531-0597
12.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013895
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013892
11.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013891
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013888
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37023846-07
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37063843-05
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L