Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 7954343-50
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ВИСКОЗА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954359-01
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 22WWVK62-2000
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL010040
11.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50474904-973
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50471208-998
20.790 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014061
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 169628-5130
12.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ A067520HYZP-9AF
44.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 200915_BM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013889
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013876
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL009855
13.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL