Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 197734_GN
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 38%Најлон, 62%Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37013843-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197956_GN
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197929_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37064397-43
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL009602
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37072884-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37021316-43
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013323
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954332-20
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37011317-43
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37010462-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8011252A-GCN
2.233 МКД
Заштеда -13%
2.552 МКД
Големина
40
42
44
46
XS
M