Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 199859_BN
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M-L
    M-L
  • XS-S
    XS-S
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 1%Еластин, 99%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37010468-30
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197717_BN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37010467-30
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953911-39
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 196812_BN
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953570-39
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 194620_BN
1.790 МКД
Заштеда -22%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27007125-30
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 192679_BN
1.790 МКД
Заштеда -22%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27027120-30
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 166708-0221
6.890 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953536-29
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44