Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37000243-05
Šifra proizvođača: 37000243
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 4-5 Години
  4-5 Години
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 3-4 Години
  3-4 Години
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • ( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 88% Памук 12% Лен

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6N4RJ8271000-B26
10.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197872_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198527_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198165_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4474295-70
2.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198016_EC
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197957_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197861_EC
2.490 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 196317_EC
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37022882-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37012883-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013368
4.290 МКД
Големина
6 Години
8 Години
12 Години
16 Години
10 Години
4 Години
14 Години