Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 197050_BM
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 100%Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953918-57
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953595-97
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953906-09
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953571-54
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953558-09
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4443614-98
1.999 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6W2DJ5960000-Z05
15.090 МКД
Заштеда -30%
21.590 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012696
2.990 МКД
Заштеда -30%
4.290 МКД
Големина
12 Години
8 Години
10 Години
7 Години
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27047116-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5543601-98
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 22SWVW65-3016
3.890 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 22SWVK35-9019
5.190 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L