Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37001186-08
Šifra proizvođača: 37001186
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% Вискоза 15% Лен Постава: 85% Полиестер 15% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954360-51
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954339-51
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J219640-0HD
9.390 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 167972-0221
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013462
11.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37020452-07
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954343-50
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954346-50
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013297
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013252
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013216
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 196515_BG
2.290 МКД