Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37000169-01
Šifra proizvođača: 37000169
1.490 МКД
1.490 МКД
1.043 МКД
Заштеда: 447 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 72% Вискоза 28% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37079065-05
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37077106-05
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0914155-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37057763-05
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37077714-05
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37097738-05
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37097756-05
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37067731-05
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37047735-02
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37077757-05
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37027107-05
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37065959-05
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M