Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 27040112-85
Šifra proizvođača: 27040112

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80% Полиестер 16%Вискоза 04% Еластин Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37033856-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197845_PK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37023840-85
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37093837-85
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37072517-85
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW12857-TIJ
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 199036_PK
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37022005-85
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 196515_PK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37062516-85
1.490 МКД
Големина
66
70
67
72
69
71
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37031314-85
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37810462-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L