Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS012292
Isbn: W2RK46Z2UK0-G6K9
8.590 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 2.600 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 65% Вискоза 35% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 199036_PK
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37022005-85
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 196515_PK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5543622-73
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37062516-85
1.490 МКД
Големина
66
70
67
72
69
71
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37031314-85
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 166281-1198
6.890 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953560-85
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37810462-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198507_PK
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 190292_FU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27037880-85
690 МКД
Големина
72
70
66
69
71
67