Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 8957061-31
1.999 МКД
999 МКД
699 МКД
Заштеда: 1.300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона пролет/лето 2020
Состав 96% Полиестер 04% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958137-79
2.399 МКД
Големина
40
36
42
38
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958099-79
2.599 МКД
Големина
36
42
44
38
40
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8958106-98
2.399 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958064-15
2.399 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958048-62
2.599 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958064-01
2.399 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958846-04
2.599 МКД
Големина
44
42
40
38
36
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957207-19
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957185-96
1.999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957769-96
2.399 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957750-35
2.399 МКД
Големина
42
44
38
36
40
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957793-19
1.599 МКД
Заштеда -33%
1.999 МКД
2.399 МКД
Големина
42
36
38
40
44
string(0) ""
string(0) ""