Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS011584
Isbn: W2GK77Z2U00-A608
7.590 МКД
5.290 МКД
4.232 МКД
Заштеда: 3.358 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 65% Вискоза 35% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37033856-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197845_PK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37023840-85
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37093837-85
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37072517-85
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW12857-TIJ
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 199036_PK
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37022005-85
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 196515_PK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37062516-85
1.490 МКД
Големина
66
70
67
72
69
71
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37031314-85
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37810462-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L