Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 17077730-94
Šifra proizvođača: 17077730
1.990 МКД
1.990 МКД
1.194 МКД
Заштеда: 796 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 48% Вискоза 28% Полиестер 21% Полиамид 03% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37095939-90
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL010026
11.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014065
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014064
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954354-27
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ A062430KFAZ-44QA
31.690 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198524_GY
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013957
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37065131-94
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37982513-94
990 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37053837-94
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37091504-95
1.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14