Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
WOMEN'SECRET

ФУСТАН

Шифра на артикл: 5182492-34
2.990 МКД
2.999 МКД
2.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SHAPEWEAR
Состав 62% Полиамид 38% Еластин

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009812
16.690 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87007135-09
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959567-96
1.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 29796-0002
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959013-35
2.299 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87064022-07
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953627-98
1.314 МКД
Заштеда -40%
2.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953119-98
1.434 МКД
Заштеда -40%
2.390 МКД
Големина
34
38
40
42