Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 17055755-05
2.490 МКД
2.490 МКД
1.868 МКД
Заштеда: 622 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 42% Акрил 36% Полиамид 16% Полиестер 06% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17097713-05
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17039088-05
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 191212_EC
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 191374_EC
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17027758-05
2.993 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17074044-05
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17083266-02
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17093253-02
1.118 МКД
Заштеда -25%
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17066321-05
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J217122-YAF
4.343 МКД
Заштеда -25%
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17055756-05
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17085922-05
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L