Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 17074044-05
1.990 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 81% Полиестер 16% Вискоза 03% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27073258-02
1.290 МКД
Големина
70
71
69
67
72
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17079074-05
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ D005315376-W847
7.390 МКД
Заштеда -40%
12.290 МКД
Големина
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17039088-05
1.790 МКД
Заштеда -28%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 191212_EC
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 191374_EC
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17027758-05
2.190 МКД
Заштеда -45%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17055755-05
2.190 МКД
Заштеда -12%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17083266-02
1.190 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12