Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 17065933-57
Провери достапност
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 3-4 Години
  3-4 Години
 • 4-5 Години
  4-5 Години
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 65% Полиестер 35% Вискоза Здолниште: 71% Полиестер 28% Вискоза 01% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 192679_MI
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27022004-56
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 163868-0461
3.690 МКД
Заштеда -60%
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 163850-0002
4.390 МКД
Заштеда -60%
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17075911-59
990 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17043255-56
790 МКД
Заштеда -60%
1.990 МКД
Големина
05
09
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17067738-56
790 МКД
Заштеда -60%
1.990 МКД
Големина
69
70
71
66
67
72
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17053254-59
690 МКД
Заштеда -47%
1.290 МКД
Големина
08
10
12
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17034050-69
790 МКД
Заштеда -47%
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14