Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 8952023-42
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 52% ВИСКОЗА 30% ПОЛИЕСТЕР 18% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012867
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012860
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012859
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012858
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012737
7.592 МКД
Заштеда -20%
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L