Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 191638_GY
2.290 МКД
2.290 МКД
1.718 МКД
Заштеда: 572 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 40%Лен, 60%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW11358-ABI
7.718 МКД
Заштеда -25%
10.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW11241-ABI
6.593 МКД
Заштеда -25%
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS011192
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 1332487-44
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17037731-96
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17077730-94
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17039088-95
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8952035-43
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS011105
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17083783-92
968 МКД
Заштеда -25%
1.290 МКД
Големина
70
72
66
67
69
71
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17085922-92
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17071068-94
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД