Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
LEVI'S

ФУСТАН

Шифра на артикл: A0829-0000
7.290 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J217425-BEH
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J216717-P3E
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J217571-TA9
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J217101-1BY
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8952025-19
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8952028-27
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8952025-90
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8952020-01
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21WWVW70-3000
11.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J217122-YAF
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J216481-PF2
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17045956-52
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L