Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 190311_EC
Провери достапност
  • M-L
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Состав: 100%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 191374_EC
1.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17027758-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17055755-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17067729-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J217122-YAF
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17055756-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17085922-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 190857_EC
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17033789-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 189851_EC
1.990 МКД
Големина
M-L
S-M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 189277_OW
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17022025-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L