Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 17075913-99
2.490 МКД
2.490 МКД
1.868 МКД
Заштеда: 622 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиестер Постава: 100% Полиестер Обложување: 100% Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CT1162N21579-900
24.490 МКД
Големина
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17099072-99
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17039089-99
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17069202-99
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17049074-99
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17029082-99
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17049069-99
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17095959-99
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17069073-99
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21WWVW87-2000
4.493 МКД
Заштеда -25%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21WWVKA2-2000
5.243 МКД
Заштеда -25%
6.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21WWVK95-2000
5.618 МКД
Заштеда -25%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L