Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS010367
Isbn: W1YK98KAQL0-G8DO
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 73%Модал 27%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37010462-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012961
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27037880-43
690 МКД
Големина
72
66
70
71
69
67
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012863
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012861
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
L