Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
DIESEL

Ж.ФУСТАН

Шифра на артикл: 00SX4Z0LAVJ-02
15.590 МКД
15.590 МКД
15.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 100%Памук

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS006760
10.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957521-19
2.399 МКД
Големина
34
38
36
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8000017A-GVK
3.913 МКД
Заштеда 30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8000023A-02A
3.913 МКД
Заштеда 30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8956901-27
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8956901-19
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
string(0) ""
string(0) ""