Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 7952201-62
2.490 МКД
747 МКД
747 МКД
Заштеда: 1.743 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ВИСКОЗА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8952030-68
796 МКД
Заштеда -60%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17077721-70
1.190 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17097745-70
1.490 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ A046000ICAW-3BR
11.090 МКД
Заштеда -50%
22.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J216752-XKF
5.090 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7952266-68
996 МКД
Заштеда -60%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21WWVW70-3000
5.590 МКД
Заштеда -50%
11.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17075752-70
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8010940A-WA7
2.245 МКД
Заштеда -50%
4.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17035949-70
1.690 МКД
Заштеда -43%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L