Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 17022025-05
Šifra proizvođača: 17022025
3.990 МКД
3.990 МКД
1.596 МКД
Заштеда: 2.394 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 98% Памук 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6N4RJ8271000-B26
10.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197872_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198527_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198165_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4474295-70
2.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198016_EC
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197957_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197861_EC
2.490 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 199564_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 196317_EC
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37022882-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37012883-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L