Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS010185
Isbn: W1YK0HZ2V40-G1DA
7.290 МКД
7.290 МКД
5.468 МКД
Заштеда: 1.822 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 55% Полиамид 45% Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8952033-32
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17078630-30
2.993 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS011107
7.343 МКД
Заштеда -25%
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17067755-30
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17055755-35
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17044755-30
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17067719-30
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17045925-30
2.993 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8952024-30
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010775
9.968 МКД
Заштеда -25%
13.290 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010774
9.968 МКД
Заштеда -25%
13.290 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010677
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L