Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS009990
Isbn: W1YK0XWD8G0-P82G
7.790 МКД
4.674 МКД
4.674 МКД
Заштеда: 3.116 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РЕЗЕДА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27091143-40
1.290 МКД
Големина
66
67
70
71
72
69
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27081143-40
1.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17029077-40
2.190 МКД
Заштеда -27%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17081079-40
2.190 МКД
Заштеда -12%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L