Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 17050172-12
Šifra proizvođača: 17050172
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 80% Вискоза 20% Полиамид Постава: 100% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL009603
9.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M