Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 87067129-37
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 53% Вискоза 47% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010340
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010188
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010152
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009991
14.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 185412_KK
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
M-L
S-M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 183707_KK
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
S-M
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009346
4.320 МКД
Заштеда -40%
7.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87034019-36
990 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959943-25
749 МКД
Заштеда -50%
1.499 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009270
4.550 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L