Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 7959672-38
2.299 МКД
2.299 МКД
2.299 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% ВИСКОЗА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6N2DJ0240000-G05
19.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959145-38
1.499 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009310
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009267
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87090526-92
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87050527-95
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L