Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
CALVIN KLEIN

ФУСТАН

Шифра на артикл: J20J215669-0JV
5.590 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17050172-85
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87067129-82
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8010724A-5DY
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87007131-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL007915
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ A2FXP-BC3
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009538
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009537
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL007623
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009431
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87074021-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009314
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L