Барај
ФУСТАН
MISS SIXTY

ФУСТАН

Шифра на артикл: 6N1DJ0940000-Z05
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 76%Вискоза 24%силк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959508-04
1.149 МКД
Заштеда -50%
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21SWVK16-5018
4.990 МКД
Заштеда -40%
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959516-20
1.149 МКД
Заштеда -50%
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87083254-74
990 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87063253-74
1.290 МКД
Заштеда -48%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L