Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
LEVI'S

ФУСТАН

Шифра на артикл: 34977-0002
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 82% Памук 18% Лиоцел

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17080112-TM
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87079059-TM
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87078637-TM
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87077146-TM
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87075680-TM
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87056304-TN
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87069059-TM
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW10107-1AB
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009741
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6N2DJ3460000-F25
9.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87066303-TM
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 29325-0002
6.690 МКД
Големина
XS
S
M
L