Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 87045720-76
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 99% Полиестер 01% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87097159-79
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959524-69
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 185412_BU
1.990 МКД
Големина
S-M
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959540-69
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87030536-76
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L