Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
WOMEN'SECRET

ФУСТАН

Шифра на артикл: 5549884-07
2.219 МКД
2.219 МКД
1.553 МКД
Заштеда: 666 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 93% Полиестер 7% Лен

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87019026-11
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87027130-12
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87047884-12
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87027160-12
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87057122-12
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8010419A-XVZ
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6N1DJ3790000-B02
12.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW10117-LT3
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87055666-11
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009349
9.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87093257-11
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L