Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 185512_KK
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M-L
    *
  • S-M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87007139-37
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87037136-37
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 185412_KK
1.990 МКД
Големина
M-L
S-M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87036331-37
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87025662-37
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87075666-37
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87015725-37
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 183707_KK
2.290 МКД
Големина
S-M
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87034019-36
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L