Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 7959397-24
1.999 МКД
1.999 МКД
1.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% ВИСКОЗА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 1339737-27
2.239 МКД
Заштеда -20%
2.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87095656-43
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87095683-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87075665-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87005550-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959389-25
1.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009309
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959943-25
1.499 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87034023-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87061038-43
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L