Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS009431
Isbn: W1GK0YWDV70-L655
7.790 МКД
7.790 МКД
7.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 97% Памук 3% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J215669-0JV
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL007915
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009696
13.590 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009537
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87065665-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL007623
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87074021-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953775-10
959 МКД
Заштеда -40%
1.599 МКД
Големина
XS
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009314
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87030533-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87050527-85
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L