Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 8953805-67
1.399 МКД
1.999 МКД
1.199 МКД
Заштеда: 800 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Состав 99% Полиестер 01% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21SWVK16-5018
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959591-59
1.799 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87095656-74
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87035720-87
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW09934-XNL
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW09844-XNL
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953791-67
959 МКД
Заштеда -40%
1.599 МКД
Големина
XS
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953887-60
1.314 МКД
Заштеда -40%
2.190 МКД
Големина
34
36
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21SWVKAY-3036
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009128
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87083254-74
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87063253-74
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L