Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 8953775-10
799 МКД
1.599 МКД
959 МКД
Заштеда: 640 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • XL
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Состав 95% Вискоза 05% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87007131-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL007915
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87065665-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL007623
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009431
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87074021-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009314
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87030533-85
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L