Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 8953732-98
699 МКД
1.599 МКД
959 МКД
Заштеда: 640 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Состав 95% Вискоза 05% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8010418A-4NJ
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87007877-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL007936
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87007155-02
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87039008-02
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87057133-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87057135-01
990 МКД
Големина
XS
S
L