Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 8953627-98
1.399 МКД
2.190 МКД
1.314 МКД
Заштеда: 876 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
  • XL
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Состав 95% Вискоза 05% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87007135-09
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959567-96
1.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 29796-0002
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959013-35
2.299 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87064022-07
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953119-98
1.434 МКД
Заштеда -40%
2.390 МКД
Големина
34
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87034054-09
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87064054-09
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L