Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: 21SWVW64-2000
7.290 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 80% Лиоцел 20% Памук


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J216343-BEH
6.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J215658-BEH
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J215693-BEH
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW10117-BDS
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21SWVK59-2000
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21SWMW21-5036
3.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW10206-BDS
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW10203-0GJ
7.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87045720-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ A043800EDAK-9XX
11.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 161507-0218
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L