Барај
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS009309
Isbn: W1GK85Z2U00-BREM
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 65% Вискоза 35% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 1339737-27
2.239 МКД
Заштеда -20%
2.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87095656-43
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87095683-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87075665-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87005550-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959389-25
1.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959397-24
1.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959943-25
1.499 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87034023-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87061038-43
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L